Pirkinių krepšelis

Informacija apie užsakymą

Stebėkite savo užsakymo būseną

Paprasta, be jokios registracijos! Norėdami įsigyti prekę arba paslaugą elektroninėje parduotuvėje www.Geso.lt sukukite užsakymą ir įveskite tik būtinus duomenis, reikalingus užsakymams priimti ir įvykdyti. Jei perka įmonė arba organizacija – įveskite įmonės duomenis.

Informatyvu - apie sukurtą užsakymą, gautą apmokėjimą ir kitus užsakymo statuso atnaujinimus mes visuomet informuojame el. paštu arba trumpąja SMS žinute. Kilus papildomiems klausimams, visuomet susieksime su Jumis.

Greita - visada stengiamės operatyviai ir kokybiškai įvykdyti Jūsų užsakymą ir kuo greičiau pristatyti prekes arba atlikti darbus net i atokiausius kampelius :)

Patikima - sąskaitą-faktūrą ir kitus pirkimo dokumentus atsiųsime Jums el. paštu.


Dėmesio! Visos prekių ir (arba) paslaugų kainos elektroninėje parduotuvėje www.Geso.lt nurodytos eurais, su PVM. Pardavėjas įsipareigoja pateikti PVM sąskaitą-faktūrą klientui el. paštu darbo dienomis ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo akimirkos, kai Pirkėjas atsiima Prekes arba Pardavėjas perduoda Prekes kurjeriui. Pardavėjas (UAB "Geso Group", įm. k. 306174797) yra PVM mokėtojas (PVM m. k. LT100015592019). Pardavėjas užsakymus pradeda vykdyti tik gavęs pilną arba dalinį užsakymo apmokėjimą. Praėjus 2 (dviem) dienoms (48 val.) nuo užsakymo patvirtinimo ir jo neapmokėjus, užsakymas automatiškai anuliuojamas.